"Havuz Sistemi" Avantajları

Havuza.com Havuz Sistemi

www.havuza.com bir DERGRUP A.Ş. kuruluşudur. 

          Siz Türkiye’nin hangi ilinde, ilçesinde, kasabasında ve hatta köyünde olursanız olun, DERGRUP Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı A.Ş., Türkiye’nin dört bir yanında birlikte hareket ettiği 3.157 iş ortağı ile Gayrimenkulünüzü değerinde ve hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirecektir.

          Satışını veya Kiralanmasını istediğiniz Gayrimenkul ilanınızı HAVUZA.COM satsın bölümünde yayınlayın iş ortaklarımız sizinle irtibata geçip, gayrimenkulünüzün kiralanması veya satışı için hemen çalışmaya başlasın ve aşağıda açıklanan tüm reklam ve tanıtım hizmetlerinden ücretsiz faydalanın

          DERGRUP Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı A.Ş. satışını gerçekleştirdiği gayrimenkullerden satıcıdan %3, alıcıdan %3 komisyon bedeli alır.

DERGRUP A.Ş. Satışını gerçekleştiremediği hiç bir gayrimenkul hakkında alıcı yada satıcıdan HİÇ BİR AD YA DA NAM ALTINDA ÜCRET TALEBİNDE BULUNMAZ.

Her halde, aşağıda sıralı tüm reklam tanıtım hizmetleri satıcı ve alıcı adına DERGRUP A.Ş. tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi için; 0.232.277 05 70 - 0.232.279 05 06 - 0.850.346 79 73 numaralı telefonlarımızdan irtibata geçebilir yada [email protected] adresinden e-mail ile sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

web sitemiz : www.dergrupgayrimenkul.com 

DERGRUP A.Ş. Avantajları Nelerdir?

"PAZAR DERGİSİ" ÖZEL YAYINI

Pazar Dergisi, Dergrup Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı A.Ş. tarafından özel olarak basılan, sadece gayrimenkul ilanlarının tamamen özel bir mizanpaj ile listelendiği aylık yayınlanan bir dergidir.

Derginin her sayısında, portföyümüzde bulunan gayrimenkullere çok özel bir yer ayırıp gayrimenkulünüzü aylık ortalama 75.000 kişinin görmesini sağlıyoruz.


TANITIM BROŞÜRLERİ İLE REKLAM

Alım-satım işlemine, Ekspertiz ile başlayıp, Tapu Sicil Müdürlüğünden, Belediye'den tüm resmi belgeleri tedarik edip gerekli denetim ve kontrolleri yaptıktan sonra aracı oluruz.

Gayrimenkulünüzü gösterdiğimiz tüm alıcılara, size özel olarak hazırlayacağımız Tanıtım Kitapçığı ile gayrimenkulünüzü daha büyük kitlelere ulaştırıyoruz.


İNTERNET & SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Gayrimenkulünüzü teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak alıcı kitlesine ulaştırıyoruz. Gayrimenkulünüzü, ilan sitelerinde yayınlıyor ve çeşitli sosyal medya platformlarında tanıtımını yapıyoruz.

Ayrıca reklamcılık alanında uzman Sosyal Medya Ekibimiz DER MEDYA A.Ş. ile Google arama motoru, Facebook Önerilen reklamları, Twitter haber kaynağı ve DERGRUP A.Ş. kuruluşu olan www.havuza.com ilan sitesinde yayınlıyoruz. İnternet ve Sosyal Medya Reklamlarımız ile gayrimenkulünüzün satış işlemleri hız kazanıyor.


GAZETE REKLAMLARI

Satışını yaptığımız tüm gayrimenkulleri, özenle ve titizlikle araştırmalarını ve incelemelerini yapıldıktan sonra portföyümüze ekliyoruz. Sıfır risk satış stratejimizle, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutma hedefimizle ilerliyoruz.

Portföyümüze eklediğimiz gayrimenkulleri, basım-yayım hizmetlerinin ve teknolojinin bütün imkanlarından faydalanarak gerçek alıcısına ulaştırıyor, en kısa sürede satılmasını sağlıyoruz.


SATICILAR İÇİN HUKUKİ DESTEK

Satış öncesi ve sonrasındaki 6 ay boyunca Dergrup Gayrimenkul A.Ş. Hukuk Bürosu tarafından Ücretsiz Hukuki Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin gayrimenkul hakkındaki tüm hukuki sorularınızı ve sorunlarınızı memnuniyetle yanıtlıyor, hukuki çerçevelerde çözüme ulaştırıyoruz.

Satış işleminin tüm aşamalarında büyük bir titizlik göstererek hem alıcının hem de satıcının hukuki herhangi bir sorun yaşamaması için Hukuki Danışmanlık Büromuz ile de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.