Akdeniz yeşil sanayide 5 katlı çok amaçlı köşe iş merkezi Broşür İndir

TL 17000
AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim AKDENİZ YEŞİL SANAYİDE 5 KATLI ÇOK AMAÇLI KÖŞE İŞ MERKEZİ Resim
Beğeni
2
Paylaşım
0

Antalya / Kepez / Ünsal mah.

Özellikler

İlan No 2933120
İlan Tarihi 18 April 2020
Kimden Emlak Ofisi
Takaslı Hayır
Bina Tipi İş Hanı
Kat Sayısı 5
Toplam m2 3000
Binanın Yaşı 3
Isınma Tipi Klima
Yapının Durumu Sıfır
Depozito Yok

Açıklama

AKDENİZ YEŞİL SANAYİ SİTESİNDE 795 M2 ARSA ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ 5 KATTAN OLUŞAN, TOPLAM 3.000 M2 KAPALI ALANLI ÇOK AMAÇLI SIFIR İŞ MERKEZİ. 2 KAT BODRUM + ZEMİN + 1 KAT + ÇATI KATTAN OLUŞAN İŞ MERKEZİ AŞAĞIDA BELİRTİLEN BİR ÇOK ÖZELLİKLERE SAHİPTİR. 

İŞ MERKEZİ ANA ŞEBEKE SU BAĞLANTISINDAN AYRI OLARAK SONDAJA SAHİP OLUP, 2. BODRUMDA 150 TONLUK SU DEPOSUNA SAHİPTİR. ZEMİNLERDE 3 AYRI CEPHEDE GEREKTİĞİNDE DİREKT BODRUMLARA ÇALIŞABİLECEK GRANGROS'LARA SAHİPTİR. 

KATLARI YÜZÖLÇÜMLER: 1. BODRUM 650 M2 , 2. BODRUM 650 M2. , ZEMİN 650 M2. , 1. KAT 650 M2. VE ÇATI KATI 400 M2 OLMAK ÜZERE TOPLAM 3000 M2.DİR. TAVAN YÜKSEKLİKLERİ İSE ; 1. BODRUM 3,5 MT. , 2. BODRUM + ZEMİN + 1. KAT + ÇEKME KAT TAVAN YÜKSEKLİKLERİ İSE 3 MT. TAVAN YÜKSEKLİKLERİNE SAHİPTİR. 

ZEMİNDE 2' Sİ MAL GİRİŞ AMAÇLI OLMAK ÜZERE 4 GİRİŞ BULUNMAKTA, MAL GİRİŞ KAPILARI GEREKTİĞİNDE VASITA GİRİŞİNE DE OLANAK VERECEK BİÇİMDE 4 MT. GENİŞLİĞİNDEDİR. HER KATA SERVİSLİ, ÇİFT GİRİŞ VE ÇIKIŞLI , FORKLİFT GİRİŞİNE MÜSAİT YÜK ASANSÖRÜNÜN KAPASİTESİ 2,5 TON KAPASİTELİDİR. KATLARIN ZEMİN VE TAVANLARI YAPILACAK İŞİN TÜRÜNE UYGULAMALI MAKSATLI İŞLENMİYEREK HAZIR TUTULMAKTADIR. 

2. BODRUM KATTA İNŞA EDİLEN 150 TONLUK SU DEPOSU, ANA ŞEBEKEDEN AYRI OLARAK SONDAJDAN DA BESLENMEKTE, HERHANGİ BİR ACİL DURUMDA İSTENİLEN KATA VEYA KATLARIN TAMAMINA 10 DK. İÇİNDE 150 TON SU BOŞALTABİLECEK ŞEKİLDE ALT YAPIYA SAHİP OLUP BU AMAÇLA GEREKECEK SPLİT TESİSAT TAVAN İŞLEMLERİ SIRASINDA UYGULANACAKTIR. BODRUMLAR, ZEMİN VE 1. KAT BÖLÜNMEMİŞ GALERİ ŞEKLİNDE BULUNMAKTA, 1. KATTA 2 ADET ERKEK, 2 ADET BAYAN TUVALET İLE 2 ADET OFİS BULUNMAKTADIR. 

2. ÇATI KATINDA İSE, KARŞILIKLI AYRI CEPHELERDE ERKEK VE KADINLAR İÇİN AYRI AYRI 2 DİNLENME ODASI, 2'ŞER OLMAK ÜZERE TOPLAM 4 ADET DUŞ VE WC, KADINLAR BÖLÜMÜNDE MUTFAK, 4 OFİS ODASI BULUNMAKTADIR. 

AYNI ÇEKME KATTA HER BİRİ 170 M2.LİK OLUŞAN VE TOPLAMI 340 M2 OLAN TERAS BULUNMAKTADIR. İŞ MERKEZİNDE KATLAR ARASINDAKİ MERDİVEN GENİŞLİKLERİ 2 METRE OLARAK UYGULANMIŞTIR

Kullanım Amacı

İmalathane

Bina Özellikleri

Asansör
Açık Otopark
Güvenlik Kamerası
Hidrofor
Su Deposu

Dış Cephe Özellikleri

Cam Giydirme

Yakınlık

Toplu Taşıma

Manzara

Şehir

Cephe

Doğu
Güney
Kuzey

AltYapı