Antalya kaleiçinde kiralık çok amaçlı dükkan - 2 alfa'dan Broşür İndir

TL 8000
ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim ANTALYA KALEİÇİNDE KİRALIK ÇOK AMAÇLI DÜKKAN - 2 ALFA'DAN Resim
Beğeni
0
Paylaşım
0

Antalya / Muratpaşa / Selçuk mah.

Özellikler

İlan No 2933958
İlan Tarihi 24 April 2020
Kimden Emlak Ofisi
Takaslı Hayır
250

Açıklama

ANTALYA KALEİÇİ SAAT KULESİ YAKININDA 3 DÜKKANDAN OLUŞAN, İSKELE CADDESİ İLE CATAL SOKAĞA SIRT SIRTA CEPHESİ OLAN, İSKELE CADDESİNDEKİ İŞ YERİNİN CEPHESİ YİVLİ MİNERA MANZARALI OLAN TOPLAM 250 M, SIRT SIRTA VE BİTİŞİK KONUMDAKİ 3 ADET İŞ YERİ VE BAHÇESİ TOPTAN OLARAK KİRAYA VERİLECEKTİR. 

İŞ YERLERİNDEN YİVLİ MİNARE CEPHELİ İŞ YERİNE BİTİŞİK BAHÇE TOPLAM 100 M2 YÜZ ÖLÇÜMÜNE SAHİP, AYRICA BAKIM GEREKTİREN WC VE MUTFAĞA SAHİPTİR. 

BAHÇE HARİÇ, BAHÇEYE BİTİŞİK VE SIRT SIRTA OLAN, ŞU AN DA 3 AYRI DÜKKAN GÖRÜNÜMLÜ KAPALI ALANLARIN YÜZ ÖLÇÜMÜ 154 M2 DİR. 

İŞ YERLERİ VE BAHÇE TOPTAN OLARAK KİRALANABİLMEKTE, AYRI AYRI KİRALANAMAMAKTADIR. TOPTAN KİRALANMASI DURUMUNDA İŞ YERLERİNDEN BİR TANESİ BUTİK, HEDİYELİK EŞYA, HALI VS AMAÇLI KULLANILABİLMEKTE, DİĞER İŞ YERLERİ VE BAHÇE CAFE, RESTORAN OLARAK KULLANILABİLMEKTEDİR.


NOT : TS 11816 SAYILI EMLAK KOMİSYONCULARI GENEL KURALLARI GEREĞİNCE ; " YER GÖSTERME BELGESİ İMZALAMADAN YER GÖSTERİLMESİ, NOKTA ADRES HAKKINDA BİLGİ VERİLMESİ YASAKTIR " YER GÖSTERME HİZMETİMİZ TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUP, HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİLERİNE SUNAR, 2 ALFA GAYRİMENKUL MÜŞAVİRLİĞİ OLARAK ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kullanım Amacı

Cafe & Bar
Restoran & Lokanta

Genel Özellikler

Mutfak
WC

Yakınlık

Toplu Taşıma

Manzara

Cephe

Alt Yapı