Bülent ecevit bulvarında lüks ve geniş 6+2 ofis Broşür İndir

TL 4000
BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS Resim
Beğeni
2
Paylaşım
0

Antalya / Muratpaşa / Fener mah.

Özellikler

İlan No 2452
İlan Tarihi 19 April 2020
Kimden Emlak Ofisi
Takaslı Hayır
Oda Sayısı 5 ve üzeri
Bina Yaşı 5-10 arası
240
Isıtma Klima

Açıklama

FENER MAH.DE BÜLENT ECEVİT BULVARINDA LÜKS VE GENİŞ 6+2 OFİS...İSTENDİĞİ TAKDİRDE OFİS EŞYALI OLARAK DA KİRAYA VERİLEBİLMEKTEDİR. BU TAKDİRDE FİYAT DEĞİŞECEK OLDUĞUNDAN KARŞILIKLI GÖRÜŞÜLECEKTİR. OFİS ; HOME OFİS KULLANIMINA UYGUN DEĞİLDİR.

NOT : TS 11816 SAYILI EMLAK KOMİSYONCULARI GENEL KURALLARI GEREĞİNCE ; " YER GÖSTERME BELGESİ İMZALAMADAN YER GÖSTERİLMESİ, NOKTA ADRES HAKKINDA BİLGİ VERİLMESİ YASAKTIR " YER GÖSTERME HİZMETİMİZ TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUP, HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİLERİNE SUNAR, 2 ALFA GAYRİMENKUL MÜŞAVİRLİĞİ OLARAK ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Detay Bilgisi

Mutfak
WC
Çelik Kapı