Editörün Köşesi

Sayın üyelerimiz;

Havuza.com havuz sistemi üzerine inşaa edilmiş bir web sitesidir. Emlak havuz portalı Emlak alım satımı üzerine, Emlakçı ve Sahibinden emlak satış işlemlerinde ücretsiz ilan yayınlayabileceğiniz bir emlak portalıdır. Emlak ofisleri dahil olmak üzere ücretsiz sınırsız emlak ilanı yayınlayabilmekte, ücretsiz video tanıtımı yapabilmektedir. Havuza.com kısa süre içerisinde havuz sistemini oluşturup, havuz da olan emlak satışları için tüm emlakçı ve sahibinden satışlar için köprü vazifesi üstlenecek, türkiyede henüz kullanılmamış bir çok yeni projeyi siz havuza.com üyelerine sunacaktır.

Havuz sistemi, Emlak satıcı ve alıcılarını bir araya getiren ve havuza atılan her emlak ilanı için alıcı, satıcı ve emlakçılar için yüksek portföy oluşturacak bir metotdur. Havuz sistemi özellikle emlakçıların portföyünü oldukça genişletebileceği gibi Türkiye'nin dört bir köşesinde yer alan emlak ofisleri ni birlikte hareket edebileceği bir mecra haline getirecektir. Havuz sistemi şu an sitemize entegre edilmemiş, ilan sayısı ve emlakçı sayısısının artması ile entegre edilecektir. Havuza.com Türkiye de emlak sektöründe hiç kullanılmamış ve tamamen alt yapısı DER Medya A.Ş. tarafından hazırlanmış yazılım ve entegre çalışacak sistemlerle donatılmıştır. Siz değerli üyelerimizin ön yüzde henüz görüntüleyemediği bu yenilikler kısa sürede sisteme entegre olarak çalıştırılacak ve özellikle emlak ofisleri için inanılmaz kolaylıklar sağlayacaktır. DERHOLDİNG kuruluşu olan Havuza.com, Reklam çalışmalarını sürdürmekte ve kısa süre içerisinde TV reklamları başta olmak üzere tüm kanallardan tanıtımı yapılacaktır. Havuza.com 31.12.2017 tarihine kadar gerek bireysel üyelerin, gerekse kurumsal üyelerin ücretsiz kullanımına sunulmuştur. Havuza.com 'un tüm avantajlarından 1 yıl süre ile hiç bir ücret ödemeksizin faydalanabilirsiniz. Bazı çalışmalarımızdan örnekler için https://www.ajandaplus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.bucadde.com, www.birinde.com, www.birinde.net, www.birinde.org, www.birinde.info, www.sahibindend.com, www.pazardergisi.com, www.deremlak.com, www.emlakd.com, www.emlakde.com, www.turkiyed.com  DERGRUP A.Ş. ve DER MEDYA A.Ş. tarafından çalışmaları sürdürülen ve yakın zamanda internette ziyarete açılacak web sitelerinden sadece bazılarıdır.

Saygılarımızla
DERGRUP A.Ş. Yönetim Kurulu
www.derholding.com